Gizlilik Politikası

Siyasi Akademi olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına önem gösteriyoruz. Web sayfamız üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

  • Yorum alanları
  • Yazı Gönderme Sayfası
  • İletişim sayfası
  • Twitter Hesabımız
  • Google Plus

Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası ve Yazı Gönderme Sayfası
Bu sayfalar aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Siyasi Akademi kullandığımız Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada Siyasi Akademi olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıda yer alan linklerde, ilgili sayfaların gizlilik politikaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri